Nasza oferta

Home / Nasza oferta

Zakres usług

Realizujemy szereg usług w zakresie obróbki szkła: cięcie, szlifowanie, fazowanie, hartowanie, piaskowanie, laminowanie, lakierowanie, klejenie UV, wiercenie otworów.

Wykonujemy szklenie okien i witryn szkłem zespolonym, bezpiecznym, ozdobnym.

Wykonujemy lustra na wymiar, lustra podświetlane i piaskowane, półki, blaty szklane, zabudowy kuchni szkłem lakobel lub z grafiką, drzwi, balustrady, daszki oraz wiele innych.

W naszej ofercie znajdują się również fronty szklane w ramie aluminiowej oraz na płycie MDF.

Jeżeli nie znalazłeś tego czego szukasz w naszej ofercie zapraszamy do kontaktu.

Panel szklany z grafiką

Grafika na szkle

Szklany obraz to modne rozwiązanie na ozdobę pomieszczenia, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Dzięki obrazom na szkle można szybko i niskim kosztem przyozdobić mieszkanie we własnym, unikalnym stylu. Grafika na szkle doskonale wpisuje się w stylistykę wnętrz współczesnych. Wydruki na szkle obejmują nie tylko obrazy i różnego rodzaju grafiki, ale również zdjęcia. Jest to doskonały pomysł na ozdobę ścian. Zdjęcia drukowane są w najnowocześniejszej technologii. Nie ma przy tym znaczenia, czy będą czarno-białe, czy kolorowe. Ich główna cecha to wyrazistość, która wiernie oddaje przedstawioną grafikę lub fotografię.

lustra na wymiar

Lustra

Lustra w zależności od stylu oprawy i rozmiaru mogą być ekstrawaganckie lub mało rzucające się w oczy, skomplikowane w swoim kształcie lub bardzo proste. Ten kto zdaje sobie sprawę jak atrakcyjne i przydatne są lustra w projektowaniu wnętrz, ten wie jak łatwo przy ich pomocy przekształcić i poprawić pomieszczenie. Lustro może być mocowane poprzez klejenie lub zawieszenie. Lustra podświetlane, podświetlenie za lustrem, piaskowane elementy świecące, lustra do makijażu.

IMG-20201229-WA0006

Lacobel

Lacobel to rodzaj szkła zaliczanego do grupy szkieł float. Szkło jest pokryte z jednej strony wysokiej jakości lakierem, który zapewnia bardzo gładki i regularnie błyszczący wygląd. Kolekcja szkła lakierowanego występuje w bogatej gamie kolorystycznej. Szeroka paleta barw pozawala na odpowiednie dobranienie koloru do konkretnego wnętrza i gustu klienta.

IMG-20200724-WA0007

Szkło bezpieczne VSG ESG

Szkło jest zabezpieczone przed ewentualnym rozsypaniem poprzez zastosowanie folii zabezpieczającej pomiędzy szybami. Poprzez oznaczenie ESG określa się szkło float hartowane. Technika szkła VSG polega na połączeniu ze sobą dwóch lub więcej szyb ESG, które złączone są pomiędzy specjalną, wytrzymałą folią PVB.

20210319_125508

Szkło ornamentowe

W naszej ofercie znajdziesz szkło ornamentowe wycinane na wskazany przez Ciebie rozmiar w wielu wzorach i kolorach, brązowe, miodowe i bezbarwne, z delikatniejszym i mocniejszym ornamentem. Wszystkie te tafle szkła są grubości 4 mm.

20210224_130644

Obróbka szkła

Szlifowanie i Polerowanie

Szlifowaniem pozbawiamy nierówności i ostrości obrabianych krawędzi i nadajemy mu szlachetny wygląd. Szlifujemy szkło o grubości od 3 – 19 mm. Szlif jest polerowany

Fazowanie

Fazowanie polega na wytworzeniu szerokiej fazy na krawędzi szkła, która załamując światło, wytwarza ciekawy efekt wizualny. Płaszczyzna załamania światła na szlifie fazy nadaje elementom szklanym bardzo elegancki i stylowy wygląd.

Hartowanie

Hartowanie szkła polega na rozgrzaniu szkła w specjalnym piecu do odpowiednio wysokiej temperatury i jego natychmiastowym schłodzeniu. Proces ten zwiększa wytrzymałość i trwałość szkła. Szkło hartowane jest znacznie bardziej wytrzymałe od szkła niehartowanego. Jest ono w stanie wytrzymać nacisk dużego ciężaru i staje się odporne na różnego rodzaju czynniki mechaniczne, lecz nie jest to szkło antywłamaniowe. Szkło hartowane można nazwać szkłem bezpiecznym, ponieważ przy uszkodzeniu rozpada się na drobne nieostre elementy.

20210224_130714

Obróbka szkła

Piaskowanie

Efekt piaskowania uzyskujemy poprzez uderzanie drobinek materiału ściernego o powierzchnię szkła pod ciśnieniem. Rezultatem tego procesu jest powstanie szkła matowego, lekko przeziernego. Przy użyciu tej metody można poddawać matowieniu duże powierzchnie szkła, a także wykonywać różnorodne wzory czy napisy. Piaskowanie jest sposobem zdobienia szkła, polegającym na jego zmatowieniu.

Lakierowanie

Metoda lakierowania szkła polega na równomiernym nakładaniu warstwy specjalnego lakieru na szkło płaskie, co pozwala na uzyskanie różnorodnych elementów zdobienia szkła. Lakierujemy we wszystkich kolorach RAL na każdym rodzaju szkła.

Laminowanie

Laminowanie szkła polega na sklejeniu ze sobą dwóch, trzech lub więcej warstw szkła za pomocą foli EVA lub PVB. Folie mogą być bezbarwne, mleczne lub czasem kolorowe. Istnieje także możliwość zalaminowania między szybami, elementów graficznych, itp. Dzięki procesowi laminowania powstaje szkło bezpieczne. Metoda ta służy do wytwarzania szkła dekoracyjnego, konstrukcyjnego (balustrady, schody, podłogi) oraz antywłamaniowego.

Nie czekaj.
Zadzwoń do nas.

Nasi pracownicy pomogą Ci w doborze odpowiednich produktów
dla Ciebie i Twojej inwestycji.

+48 785 709 969

color
https://artbig.pl/wp-content/themes/skudo/
https://artbig.pl/
#43b8de
style1
paged
Loading posts...
/home/artbig/ftp/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
Enter your email here
off
off